Display Name (User Real Name) Field (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Markup
ar: ترميز

en: Value
ar: القيمة

en: Required
ar: ضروري

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: hidden
ar: مخفي

en: Components
ar: المكونات

en: Before
ar: قبل

en: User
ar: المستخدم

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Contains
ar: يحتوي

en: Plain text
ar: نص عادي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Plain
ar: عادي

en: Pattern
ar: النموذج

en: Hidden
ar: مخفي

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Sources
ar: المصادر

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Examples
ar: أمثلة

en: Raw
ar: سطر

en: contains
ar: يحتوي على

en: Locked
ar: مقفل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Label display for @title
ar: التسمية المعروضة لـ @title
