Display Name (User Real Name) Field (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Markup
az: İşarələmə

en: Value
az: Qiymət

en: Required
az: Tələb olunur

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: hidden
az: gizli

en: Components
az: Komponentlər

en: Before
az: Sonra

en: Inline
az: Xətdə

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Contains
az: Tərkibində

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Plain
az: Düz

en: Pattern
az: Nümunə

en: Hidden
az: Gizli

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: contains
az: ehtiva edir

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: Field types
az: Sahə növləri
