Display Name (User Real Name) Field (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Markup
he: מרקאפ

en: Value
he: ערך

en: Required
he: נדרש

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: hidden
he: מוסתר

en: Components
he: רכיבים

en: Titles
he: כותרות

en: Before
he: לפני

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Field type
he: סוג שדה

en: Contains
he: מכיל

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Plain
he: פשוט

en: Pattern
he: פורמט

en: Labels
he: תוויות

en: Full name
he: שם מלא

en: Hidden
he: מוסתר

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Delimiter
he: מפריד

en: Sources
he: מקורות

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: contains
he: מכיל

en: Locked
he: נעול

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: attribute
he: מאפיין (attribute)

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
