Disqus (2.0.1-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
