Disqus (2.0.1-alpha3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced
az: Əlavə

en: People
az: İnsan

en: The comment body.
az: Şərh məzmunu.
