Disqus (2.0.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: New comment
ca: Nou comentari

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Advanced
ca: Avançat

en: Red
ca: Vermell

en: People
ca: Gent

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Installation
ca: Instal·lació

en: The comment body.
ca: El cos del comentari.

en: The comment author's name.
ca: El nom de l'autor del comentari.

en: Comment ID.
ca: ID del comentari.

en: The comment author's email address.
ca: L'adreça de correu electrònic de l'autor del comentari.
