Disqus (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced
ar: متقدم

en: People
ar: الأشخاص

en: Blue
ar: أزرق

en: The comment body.
ar: محتوى التعليق

en: The comment author's name.
ar: اسم كاتب التعليق.

en: The time that the comment was created.
ar: وقت إنشاء التعليق

en: Comment ID.
ar: معرف التعليق
