DJoz (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: User account
hy: Պրոֆիլ
