DJoz (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Other
te: ఇతర

en: Full
te: పూర్తి

en: About
te: గురించి

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Full comment
te: పూర్తి వ్యాఖ్య
