DJoz (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
