DJoz (1.0.0) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Register
sv: Registrera

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Views
sv: Vyer

en: Teaser
sv: Ingress

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Other
sv: Övriga

en: Button
sv: Knapp

en: Full
sv: Fullständig

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Services
sv: Tjänster

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: User account
sv: Användarkonto

en: Search index
sv: Sökindex

en: Compact
sv: Kompakt

en: Pagination
sv: Paginering

en: Full comment
sv: Fullständig kommentar

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Taxonomy term page
sv: Sida för taxonomitermer

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Fallback date format
sv: Datumformat i reserv

en: Search result highlighting input
sv: Sökresultat framhäver inmatning

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: HTML Date
sv: HTML datum

en: HTML Datetime
sv: HTML tidsdatum

en: HTML Month
sv: HTML månad

en: HTML Time
sv: HTML tid

en: HTML Week
sv: HTML vecka

en: HTML Year
sv: HTML år

en: HTML Yearless date
sv: HTML datum utan år

en: Default long date
sv: Förvalt långt datum

en: Default medium date
sv: Förvalt mellanlångt datum

en: Default short date
sv: Förvalt kort datum
