Document OCR (Optical Character Recognition) (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Text
he: טקסט

en: Files
he: קבצים

en: Active
he: פעיל

en: N/A
he: -ללא-

en: Processor
he: מעבד

en: Processors
he: מעבדים

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Basic
he: בסיסי

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Task
he: משימה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Pending
he: ממתינות

en: Failed
he: נכשל

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Mapping
he: מיפוי

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: Translate
he: תרגום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Entities
he: ישויות

en: Asc
he: סדר עולה
