Document OCR (Optical Character Recognition) (1.0.1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Active
az: Aktiv

en: N/A
az: Yox

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Basic
az: Əsas

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Cron
az: Kron

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Translate
az: Tərcümə etmək
