Document OCR (Optical Character Recognition) (1.0.8) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Active
lt: Aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: Model
lt: Modelis

en: Processors
lt: Procesoriai

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Process
lt: Procesas

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Pending
lt: Laukiama

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Data
lt: Duomenys

en: Translate
lt: Versti

en: Bundle
lt: Paketas
