Documentation Generator (2.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
de: Startseite

en: Overview
de: Übersicht

en: Views
de: Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: Menu
de: Menü

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Menus
de: Menüs

en: User Roles
de: Benutzerrollen

en: User Role
de: Benutzerrolle

en: Word
de: Wort

en: Generate
de: Generieren

en: Available fields
de: Verfügbare Felder

en: Elements
de: Elemente
