Documentation Generator (2.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Overview
nl: Overzicht

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Menus
nl: Menu's

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Word
nl: Woord

en: Generate
nl: Genereer

en: Available fields
nl: Beschikbare velden

en: Elements
nl: Elementen
