Documentation Generator (2.0.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Menu
ro: Meniu

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Menus
ro: Meniuri

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: Generate
ro: Generează

en: Elements
ro: Elemente
