Documentation Generator (2.0.7) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Overview
pl: Przegląd

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Menus
pl: Menu

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Word
pl: Słowo

en: Generate
pl: Generuj

en: Elements
pl: Elementy
