Documentation Generator (2.0.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Overview
ur: جائزہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Modules
ur: موڈیولز
