Dolphin Theme (2.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Header
ar: الترويسة

en: Medium
ar: متوسط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Highlighted
ar: مبرز
