Dolphin Theme (2.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Header
az: Başlıq

en: Medium
az: Orta

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
