Dolphin Theme (2.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Header
lt: Antraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
