Domain Access (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (99 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Scheme
pl: Schemat

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Role
pl: Rola

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Property
pl: Właściwość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: author
pl: autor

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Domain URL scheme
pl: Schemat URL domeny

en: Domain status
pl: Status domeny

en: Domain record created.
pl: Stworzono rekord domeny.

en: Domain record updated.
pl: Zaktualizowano rekord domeny.

en: Delete domain record
pl: Usuń rekord domeny

en: Domain record deleted.
pl: Usunięto rekord domeny.

en: Domain switcher
pl: Przełącznik domeny

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Domain settings
pl: Ustawienia domeny

en: Send to all affiliates
pl: Wysyłaj do wszystkich domen

en: Domains
pl: Domeny

en: Domain Configuration
pl: Konfiguracja domeny

en: Affiliated content
pl: Zawartość powiązana

en: Domain Content
pl: Zawartość Domeny

en: Domain Source
pl: Źródło domeny

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: The port protocol must be an integer.
pl: Protokół portu bysi być typem całkowitym.

en: Only alphanumeric characters, dashes, and a colon are allowed.
pl: Tylko znaki alfanumeryczne, myślniki i dwukropki sa dozwolone.

en: Aliases
pl: Aliasy

en: Available on current domain
pl: Dostępne na bieżącej domenie

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: Default domain
pl: Domyślna domena

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Content count
pl: Ilość treści

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Current domain
pl: Bieżąca domena

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Domain configuration
pl: Konfiguracja domeny

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera
