Domain Access (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
