Domain Access (8.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Domain
eu: Domeinua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: author
eu: egilea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Permission
eu: Baimena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Domains
eu: Domeinuak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Domain configuration
eu: Domeinu ezarpenak

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
