Domain Access (8.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Role
gu: હોદો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: author
gu: લેખક

en: People
gu: લોકો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: 1
gu: ૧

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
