Domain Access (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Role
ps: ونډه

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: author
ps: ليكوال

en: People
ps: خلک

en: Permission
ps: اجازه

en: - All -
ps: - ټول -
