Domain Access (8.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Member for
el: Μέλος για

en: author
el: συγγραφέας

en: People
el: Χρήστες

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Permission
el: Άδεια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: No people available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.

en: Find and manage people interacting with your site.
el: Εύρεση και διαχείριση χρηστών που αλληλεπιδρούν με τον ιστοτόπο σας.

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
el: Διαχείριση λογαριασμών χρηστών, ρόλων και αδειών

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου

en: Name or email contains
el: Το όνομα ή το επίθετο περιέχει
