Domain (8.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (71 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Scheme
gl: Esquema

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Off
gl: Desactivado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Last access
gl: Último acceso

en: Domain
gl: Dominio

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Role
gl: Rol

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Pattern
gl: Patrón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Token
gl: Símbolos

en: Member for
gl: Membro durante

en: author
gl: autor

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: FALSE
gl: FALSO

en: Permission
gl: Permiso

en: Server
gl: Servidor

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Domains
gl: Dominios

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
