Domain Access (8.x-1.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permission
kk: Құқық

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
