Domain (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Last access
az: Son icazə

en: Domain
az: Domen

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Link text
az: Link mətni

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Member for
az: üçün üzv

en: author
az: müəllif

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Reversed
az: Tərs

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Base path
az: Baza yolu

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Permission
az: İcazə

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Column
az: Sütun

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Route
az: Marşrut

en: Display type
az: Ekran növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
