Domain (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Domain
be: Дамен

en: Role
be: Роля

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Member for
be: Сябра цягам

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Route
be: Маршрут

en: Display type
be: Тып паказу

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
