Domain (8.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Route
br: Hentad
