Domain Access (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (39 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Role
bs: Uloga

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Member for
bs: Član od

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permission
bs: Dozvole

en: empty
bs: prazan

en: Column
bs: Kolona

en: Display type
bs: Tip prikaza
