Domain Access (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Domain
de: Domäne

en: Role
de: Rolle
