Domain (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (79 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Pattern
lv: Modelis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Token
lv: Marķieris

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: author
lv: autors

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Permission
lv: Atļauja

en: empty
lv: tukšs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Column
lv: Kolonna

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Route
lv: Maršruts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
