Domain Access (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
