Domain Access (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (97 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Domain
et: Domeen

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Role
et: Roll

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Pattern
et: Muster

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: author
et: autor

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Reversed
et: Vastupidine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Environment
et: Keskkond

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Permission
et: Õigus

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Domain status
et: Domeeni olek

en: Domains
et: Domeenid

en: Column
et: Tulp

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Route
et: Suund

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: all languages
et: kõik keeled

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Domain configuration
et: Domeeni seadistus

en: Weight.
et: Kaal.

en: Group by column
et: Grupeeri veeru järgi

en: Group by columns
et: Grupeeri veergude järgi

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
