Domain Access (8.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Role
ku: ڕۆل

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
