Domain (8.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Use field template
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་དཔེ་གཞི་སྤྱོད་པ

en: Display all values in the same row
bo: ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: First and last only
bo: ཐོག་མ་དང་རྗེས་མ་ཁོ་ན

en: Column used for click sorting
bo: མནན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་པར་སྤྱོད་དགོས་པའི་བསྟར་བ
