Domain (8.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: all
el: όλα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Delete configuration
el: Διαγραφή διευθέτησης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Active
el: Ενεργό

en: Off
el: Κλειστό

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Reversed
el: Ανεστραμμένος

en: empty
el: κενό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Column
el: Στήλη

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Route
el: Διαδρομή

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: all languages
el: όλες οι γλώσσες
