Domain (8.x-1.0-beta7) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Active
ka: აქტიური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Domain
ka: დომენი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: empty
ka: ცარიელი
