Domain (8.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Domain
mn: Домэйн
