Domain (8.x-1.0-beta7) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Active
nn: Aktiv

en: Off
nn: Av

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter
