Domain (8.x-1.0-beta7) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Sort by
se: Sirre

en: empty
se: guoros
