Domain (8.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (133 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: all
uk: все

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Weight
uk: Вага

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Separator
uk: Розділювач

en: Active
uk: Активно

en: Exact match
uk: Точний збіг

en: Off
uk: Вимкнено

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Domain
uk: Домен

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Token
uk: Замінник

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Environment
uk: Середовище

en: Base path
uk: Основний шлях

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Server
uk: Сервер

en: empty
uk: порожньо

en: Offset
uk: Зміщення

en: Domain URL scheme
uk: Схема URL домену.

en: Domain status
uk: Стан домену

en: Domain record created.
uk: Доменний запис створений.

en: Edit domain record
uk: Редагувати доменний запис

en: Domain record updated.
uk: Доменний запис оновлений.

en: Delete domain record
uk: Видалити доменний запис

en: Editors
uk: Редактори

en: Domain settings
uk: Налаштування доменів

en: All affiliates
uk: Всі філії

en: Send to all affiliates
uk: Відправити до всіх філій

en: Domains
uk: Домени

en: Domain Access
uk: Доступ до доменів

en: Domain Configuration
uk: Конфігурація доменів

en: Affiliated content
uk: Афілійовані матеріали

en: Domain Content
uk: Вміст доменів

en: Link paths
uk: Шляхи посилань

en: Link to site home page
uk: Посилання на головну сторінку сайту

en: Link to active url
uk: Посилання на активну url-адресу

en: Link theme
uk: Тема посилання

en: JavaScript select list
uk: JavaScript-список вибору

en: Menu-style tab links
uk: Посилання вкладок в стилі меню

en: Unordered list of links
uk: Маркований список посилань

en: NULL
uk: ПОРОЖНЬО

en: Column
uk: Колонка

en: All Domains
uk: Всі домени

en: Formatter
uk: Форматер

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Route
uk: Маршрут

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Only one colon (:) is allowed.
uk: Дозволена лише одна двокрапка (:).

en: The port protocol must be an integer.
uk: Порт протоколу має бути цілим числом.

en: The domain must not begin with a dot (.)
uk: Домен не повинен починатися з крапки (.)

en: The domain must not end with a dot (.)
uk: Домен не повинен закінчуватися з крапкою (.)

en: Only alphanumeric characters, dashes, and a colon are allowed.
uk: Дозволені лише абетково-цифрові символи, дефісі та двокрапка.

en: You may only have one wildcard character in each alias.
uk: В кожному з синонімів може бути лише один байдужий символ.

en: You may only have one colon ":" character in each alias.
uk: В кожному з синонімів має використовуватись лише одна двокрапка ":".

en: Aliases
uk: Синоніми

en: Domain Alias
uk: Синонім доменів

en: Available on current domain
uk: Доступно на поточному домені

en: Default domain
uk: Базовий домен

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Content count
uk: Кількість матеріалів

en: Current domain
uk: Поточний домен

en: Domain id
uk: ID домену

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: all languages
uk: всі мови

en: Access inactive domains
uk: Доступ до неактивних доменів

en: Edit any content on assigned domains
uk: Редагування будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: Delete any content on assigned domains
uk: Видалення будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: Publish content to any assigned domain
uk: Публікація матеріалу на будь-якому призначеному домені

en: Tokens related to domains.
uk: Замінники, пов'язані з доменами.

en: Domain URL
uk: URL домену

en: Only lower-case characters are allowed.
uk: Дозволені лише літери у нижньому регістрі.

en: Tokens related to the current domain.
uk: Замінники, пов'язані з поточним доменом.

en: Tokens related to the default domain.
uk: Замінники, пов'язані з базовим доменом.

en: The domain name.
uk: Назва цього домену.

en: Use field template
uk: Використовувати шаблон поля

en: Display all values in the same row
uk: Відображати усі значення в одному рядку

en: Domain path
uk: Шлях домену

en: The sort order for this record. Lower values display first.
uk: Впорядкування для цього запису. Менші значення відображуються першими.

en: Do not reassign
uk: Не перепризначати

en: View unpublished content on assigned domains
uk: Перегляд неопублікованого матеріалу на призначених доменах

en: Domain machine name
uk: Машинна назва домену

en: The domain machine identifier.
uk: Машинний ідентифікатор домену.

en: Domain hostname
uk: Назва хоста домену

en: The domain hostname.
uk: Назва хоста домену.

en: HTTP_HOST request
uk: запит HTTP_HOST

en: ALIAS: Using alias %id
uk: СИНОНІМ: Викристовується синонім %id

en: FALSE: Using default domain.
uk: ХИБНІСТЬ: Використовується базовий домен.

en: Domain match
uk: Збіг доменів

en: Domain server information
uk: Інформація про сервер домену

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: %type_name: Create new content on assigned domains
uk: %type_name: Створення нового матеріалу на призначених доменах

en: %type_name: Edit any content on assigned domains
uk: %type_name: Редагування будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: %type_name: Delete any content on assigned domains
uk: %type_name: Видалення будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: At least one dot (.) is required, except when using <em>localhost</em>.
uk: Має бути принаймні одна точка (.), окрім випадку використання  <em>localhost</em>.

en: WWW prefix handling: Domains must be registered without the www. prefix.
uk: Обробка префікса WWW: Домени мають бути зареєстровані без префікса www.

en: Column used for click sorting
uk: Колонка, використовувана для впорядкування клацанням

en: Domain configuration
uk: Конфігурація домена

en: Weight.
uk: Вага.

en: Group by column
uk: Групувати по стовпцю

en: Group by columns
uk: Групувати по стовпчиках

en: Do not redirect
uk: Не переспрямовувати
