Domain (8.x-1.0-beta8) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Active
km: សកម្ម

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Domain
km: ដែន

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត
