Domain (8.x-1.0-beta8) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Route
sr: Рута

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
