Domain (8.x-1.0-beta8) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Route
eo: Vojo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
