Domain (8.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Domain
eu: Domeinua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Base path
eu: Bide basea

en: empty
eu: hutsik

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Column
eu: Zutabe

en: Route
eu: Bidea

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: all languages
eu: hizkuntz guztiak

en: Domain configuration
eu: Domeinu ezarpenak

en: Weight.
eu: Pisua.
